製造商產品編號PX0414/0M50
訂購代碼1193778
技術資料表
Connector to ConnectorSMB Jack to Free End
Cable Length - Imperial1.6ft
Cable Length - Metric500mm
Coaxial Cable TypeRG174
Connector Type ASMB Plug, 50ohm
Connector Type BFree End
Impedance50ohm
Jacket ColourBlack
Product Range-
SVHCLead (25-Jun-2025)
產品總覽
- Mates with PX0415 and PX0416
- Gold-plated contacts
- 50Ω Impedance
- UL94V-0 Flammability rating
應用
Imaging, Video & Vision
技術規格
Connector to Connector
SMB Jack to Free End
Cable Length - Metric
500mm
Connector Type A
SMB Plug, 50ohm
Impedance
50ohm