                                                                                                  LED Driver, Household & LED Lighting, 60 W, 15 VDC, 4 A, Constant Current, Constant Voltage
                                                                                                  Output Power Max60W
                                                                                                  Output Voltage Max15VDC
                                                                                                  Output Current4A
                                                                                                  Input Voltage Min90VAC
                                                                                                  Input Voltage Max305VAC
                                                                                                  15VDC
                                                                                                  305VAC
                                                                                                  60W
                                                                                                  4A
                                                                                                  90VAC