                                                                                                  LED Driver, Household & LED Lighting, 90 W, 15 V, 6 A, Constant Current, 90 VAC
                                                                                                  Output Power Max90W
                                                                                                  Output Voltage Max15V
                                                                                                  Output Current6A
                                                                                                  Input Voltage Min90VAC
                                                                                                  Input Voltage Max305VAC
                                                                                                  15V
                                                                                                  305VAC
                                                                                                  90W
                                                                                                  6A
                                                                                                  90VAC