                                                                                                  LED Driver, Household & LED Lighting, 90.24 W, 48 V, 1.88 A, Constant Current, 90 VAC
                                                                                                  Output Power Max90.24W
                                                                                                  Output Voltage Max48V
                                                                                                  Output Current1.88A
                                                                                                  Input Voltage Min90VAC
                                                                                                  Input Voltage Max305VAC
                                                                                                  48V
                                                                                                  305VAC
                                                                                                  90.24W
                                                                                                  1.88A
                                                                                                  90VAC