                                                                                                  FFC / FPC Cable, 15 Core, 1 mm, Opposite Sided Contacts, 3.9 ", 100 mm, White
                                                                                                  Pitch Spacing1mm
                                                                                                  Cable Length - Imperial3.9"
                                                                                                  Cable Length - Metric100mm
                                                                                                  100mm
                                                                                                  1mm
                                                                                                  3.9"