製造商產品編號MCE12S15S
訂購代碼2079700
Product RangeIE
技術資料表
Power Supply ApplicationsITE
DC / DC Converter TypeSIP
Input Ratio1:1
Output Power Max1W
No. of Outputs1 Output
Output Voltage - Output 115V
Output Current - Output 166mA
Output Voltage - Output 2-
Output Current - Output 2-
Output Regulation-
Isolation Voltage1kV
Input Voltage DC Nom12V
DC / DC Converter Output TypeFixed
Width6.1mm
Height9.8mm
Depth11.68mm
Input Voltage DC Min10.8V
Input Voltage DC Max13.2V
Product RangeIE
MCE12S15S 的替代選擇
找到 2 個產品
產品總覽
- Industry standard pinout
- Short circuit protection
- Single Output
技術規格
Power Supply Applications
ITE
Input Ratio
1:1
No. of Outputs
1 Output
Output Current - Output 1
66mA
Output Current - Output 2
Isolation Voltage
1kV
DC / DC Converter Output Type
Fixed
Height
9.8mm
Input Voltage DC Min
10.8V
Product Range
IE
DC / DC Converter Type
SIP
Output Power Max
1W
Output Voltage - Output 1
15V
Output Voltage - Output 2
Output Regulation
Input Voltage DC Nom
12V
Width
6.1mm
Depth
11.68mm
Input Voltage DC Max
13.2V