                                                                                                  PSU, DESKTOP, 12V, 10.8A
                                                                                                  Output Power Max130W
                                                                                                  Output Voltage - Output 112VDC
                                                                                                  Output Current - Output 110.83A
                                                                                                  Output Connector5 Way Mini DIN
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
                                                                                                  130W
                                                                                                  10.83A
                                                                                                  12VDC
                                                                                                  5 Way Mini DIN
                                                                                                  90V AC to 264V AC