                                                                                                  PSU, DESKTOP, 12V, 4A
                                                                                                  Output Power Max57W
                                                                                                  Output Voltage - Output 112VDC
                                                                                                  Output Current - Output 14.07A
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
                                                                                                  57W
                                                                                                  4.07A
                                                                                                  12VDC
                                                                                                  90V AC to 264V AC