製造商產品編號400LLE1MEFC6.3X11
訂購代碼2102431
Product RangeLLE Series
技術資料表
Capacitance1µF
Voltage(DC)400V
Capacitance Tolerance± 20%
Capacitor TerminalsRadial Leaded
Lifetime @ Temperature12000 hours @ 105°C
PolarityPolar
Capacitor Case / PackageRadial Leaded
Lead Spacing2.5mm
Product Diameter6.3mm
Product Length-
Product Width-
Product Height11mm
Product RangeLLE Series
Ripple Current48mA
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max105°C
Qualification-
找到 3 個產品
技術規格
Capacitance
1µF
Capacitance Tolerance
± 20%
Lifetime @ Temperature
12000 hours @ 105°C
Capacitor Case / Package
Radial Leaded
Product Diameter
6.3mm
Product Width
Product Range
LLE Series
Operating Temperature Min
-40°C
Qualification
Voltage(DC)
400V
Capacitor Terminals
Radial Leaded
Polarity
Polar
Lead Spacing
2.5mm
Product Length
Product Height
11mm
Ripple Current
48mA
Operating Temperature Max
105°C