                                                                                                  Ceramic Suppression Capacitor, 1500 pF, ± 20%, X1 / Y1, 440 V, 400 V, Radial Leaded
                                                                                                  Capacitance1500pF
                                                                                                  Lead Spacing10mm
                                                                                                  1500pF
                                                                                                  400V
                                                                                                  440V
                                                                                                  10mm