製造商產品編號293D337X9010E2TE3
訂購代碼1754173
Product RangeTANTAMOUNT 293D Series
技術資料表
Capacitance330µF
Voltage(DC)10V
Capacitor Case / Package2917 [7343 Metric]
Capacitance Tolerance± 10%
ESR0.5ohm
Manufacturer Size CodeE
Failure Rate-
Ripple Current570mA
Product Length7.3mm
Product Width4.3mm
Product Height4mm
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max125°C
Qualification-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
技術規格
Capacitance
330µF
Capacitor Case / Package
2917 [7343 Metric]
ESR
0.5ohm
Failure Rate
Product Length
7.3mm
Product Height
4mm
Operating Temperature Min
-55°C
Qualification
Voltage(DC)
10V
Capacitance Tolerance
± 10%
Manufacturer Size Code
E
Ripple Current
570mA
Product Width
4.3mm
Product Range
TANTAMOUNT 293D Series
Operating Temperature Max
125°C