                                                                                                  Supply Voltage415VAC
                                                                                                  Current Rating250A
                                                                                                  External Width450mm
                                                                                                  External Depth125mm
                                                                                                  • 415VAC supply voltage, 250A current rating
                                                                                                  • 1.58m external height, 450mm external width, 125mm external depth
                                                                                                  415VAC
                                                                                                  450mm
                                                                                                  250A
                                                                                                  125mm