                                                                                                  Current Switch, Adjustable, Split-Core, 0A to 25A, SPST-NO, Flange, 600VAC, ECMCS Series
                                                                                                  Supply Voltage Range600V AC
                                                                                                  Measured Current0A to 25A
                                                                                                  0A to 25A
                                                                                                  600V AC