                                                                                                  Fuse, Surface Mount, 15 A, High Current, 35 V, 1206 [3216 Metric], SolidMatrix HC Series
                                                                                                  Fuse Current15A
                                                                                                  15A
                                                                                                  35V
                                                                                                  150A