                                                                                                  AC Output Module, 24 Vdc, 24-280 Vac Load
                                                                                                  Current Rating8mA
                                                                                                  • Replaceable 5 x 20mm glass fuses
                                                                                                  • 2700Ω Nominal input resistance
                                                                                                  8mA