                                                                                                  Analogue Panel Meter, Flame Retardant, Calibrated At 23°C, AC Current, 0A to 10A, 45 mm, 45 mm
                                                                                                  Meter Range0A to 10A
                                                                                                  Panel Cutout Height45mm
                                                                                                  Panel Cutout Width45mm
                                                                                                  45mm
                                                                                                  0A to 10A
                                                                                                  45mm