製造商產品編號0868LP15A020E
訂購代碼
複捲式2148529RL
條帶式包裝2148529
其他名稱0868LP15A0020001E
您的零件号
1,183 有存貨
需要更多?
包裝選項
| 包裝類型 | 數量 | 單價: | 總計 |
|---|---|---|---|
條帶式包裝 & 複捲式
| 數量 | 價格 |
|---|---|
品項附註
僅針對此訂單新增至訂單確認、發票和出貨備註。
產品訊息
訂購代碼
複捲式2148529RL
其他名稱0868LP15A0020001E
技術資料表
Filter TypeLow Pass
No. of Pins8Pins
Filter Case / Package0805 [2012 Metric]
No. of Pins8 Pin
Pass Band Frequency858MHz to 878MHz
RF Filter Applications-
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
Product Range-
SVHCNo SVHC (17-Jan-2023)
產品總覽
The 0868LP15A020E is a 868MHz Low Pass Filter for high frequency ceramic solutions. Line width should be designed to provide 50Ω impedance matching characteristics. DC blocking capacitor is connected in series at each In/Out port.
- 2W Maximum input power
- -40 to 85°C Operating temperature range
應用
RF Communications
技術規格
Filter Type
Low Pass
Filter Case / Package
0805 [2012 Metric]
Pass Band Frequency
858MHz to 878MHz
Operating Temperature Min
-40°C
Product Range
No. of Pins
8Pins
No. of Pins
8 Pin
RF Filter Applications
Operating Temperature Max
85°C