                                                                                                  RF / Coaxial Cable Assembly, 18 ft, 457.2 mm, 0.141" Semi Rigid, N-Type Plug, SMA Plug, 50 ohm
                                                                                                  Cable Length - Metric457.2mm
                                                                                                  Coaxial Cable Type0.141" Semi Rigid
                                                                                                  Impedance50ohm
                                                                                                  457.2mm
                                                                                                  50ohm
                                                                                                  0.141" Semi Rigid