                                                                                                  LED Driver, LED Lighting, 75.6 W, 42 VDC, 1.8 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 V
                                                                                                  Output Power Max75.6W
                                                                                                  Output Voltage Max42VDC
                                                                                                  Output Current1.8A
                                                                                                  Input Voltage Min100V
                                                                                                  Input Voltage Max305V
                                                                                                  42VDC
                                                                                                  305V
                                                                                                  75.6W
                                                                                                  1.8A
                                                                                                  100V