                                                                                                  LED Driver, LED Lighting, 76.8 W, 48 VDC, 1.6 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 V
                                                                                                  Output Power Max76.8W
                                                                                                  Output Voltage Max48VDC
                                                                                                  Output Current1.6A
                                                                                                  Input Voltage Min100V
                                                                                                  Input Voltage Max305V
                                                                                                  48VDC
                                                                                                  305V
                                                                                                  76.8W
                                                                                                  1.6A
                                                                                                  100V