                                                                                                  LED Driver, Household & LED Lighting, 120 W, 20 V, 6 A, Constant Current, Constant Voltage
                                                                                                  Output Power Max120W
                                                                                                  Output Voltage Max20V
                                                                                                  Output Current6A
                                                                                                  Input Voltage Min90VAC
                                                                                                  Input Voltage Max305VAC
                                                                                                  20V
                                                                                                  305VAC
                                                                                                  120W
                                                                                                  6A
                                                                                                  90VAC