                                                                                                  LED Panel Light, Grey, IP54, 3W Power, 240 VAC Supply, 265 mm
                                                                                                  Power Rating3W
                                                                                                  Supply Voltage240VAC
                                                                                                  Light Bar Length265mm
                                                                                                  3W
                                                                                                  265mm
                                                                                                  240VAC