                                                                                                  FFC / FPC Cable, 26 Core, 0.5 mm, Opposite Sided Contacts, 6 ", 152 mm, White
                                                                                                  Pitch Spacing0.5mm
                                                                                                  Cable Length - Imperial6"
                                                                                                  Cable Length - Metric152mm
                                                                                                  152mm
                                                                                                  0.5mm
                                                                                                  6"