                                                                                                  Analogue Panel Meter, Moving Coil Type, Left Zero Hand, DC Current, 0mA to 20mA
                                                                                                  Meter Range0mA to 20mA
                                                                                                  • 1500Ω ±10% Coil resistance
                                                                                                  0mA to 20mA