                                                                                                  Analogue Panel Meter, DC Voltage, 0V to 15V, 44 mm, 44 mm
                                                                                                  Meter Range0V to 15V
                                                                                                  Panel Cutout Height44mm
                                                                                                  Panel Cutout Width44mm
                                                                                                  44mm
                                                                                                  0V to 15V
                                                                                                  44mm