                                                                                                  Analogue Panel Meter, Moving Coil Type, Left Zero Hand, DC Voltage, 0V to 15V
                                                                                                  Meter Range0V to 15V
                                                                                                  • 1500Ω ±10% Coil resistance
                                                                                                  0V to 15V