                                                                                                  Ceramic Suppression Capacitor, 2200 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 V, 300 V, Radial Leaded
                                                                                                  Capacitance2200pF
                                                                                                  Lead Spacing7.5mm
                                                                                                  2200pF
                                                                                                  300V
                                                                                                  440V
                                                                                                  7.5mm