                                                                                                  Ceramic Disc Capacitor, 2200 pF, 6.3 kV, -20%, +80%, E, 10 mm, Radial Leaded
                                                                                                  Capacitance2200pF
                                                                                                  Voltage(DC)6.3kV
                                                                                                  Lead Spacing10mm
                                                                                                  2200pF
                                                                                                  10mm
                                                                                                  6.3kV