                                                                                                  CONVERTER, DC/DC, 50W, 24V
                                                                                                  Output Power Max50W
                                                                                                  Output Voltage - Output 124V
                                                                                                  Output Current - Output 12.08A
                                                                                                  Input Voltage DC Nom24V
                                                                                                  Width57.9mm
                                                                                                  Height12.7mm
                                                                                                  Depth61mm
                                                                                                  Input Voltage DC Min18V
                                                                                                  Input Voltage DC Max36V
                                                                                                  2.08A
                                                                                                  24V
                                                                                                  57.9mm
                                                                                                  61mm
                                                                                                  36V
                                                                                                  50W
                                                                                                  24V
                                                                                                  12.7mm
                                                                                                  18V