                                                                                                  PSU, DESKTOP, 65W, 24V
                                                                                                  Output Power Max64.8W
                                                                                                  Output Voltage - Output 124VDC
                                                                                                  Output Current - Output 12.7A
                                                                                                  Output ConnectorBarrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 9.5mm
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
                                                                                                  64.8W
                                                                                                  2.7A
                                                                                                  24VDC
                                                                                                  Barrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 9.5mm
                                                                                                  90V AC to 264V AC