                                                                                                  PSU, DESKTOP, 15V, 8.6A
                                                                                                  Output Power Max130W
                                                                                                  Output Voltage - Output 115VDC
                                                                                                  Output Current - Output 18.67A
                                                                                                  Output Connector5 Way Mini DIN
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
                                                                                                  130W
                                                                                                  8.67A
                                                                                                  15VDC
                                                                                                  5 Way Mini DIN
                                                                                                  90V AC to 264V AC