                                                                                                  PSU, DESKTOP, 12V, 1.25A
                                                                                                  Output Power Max15W
                                                                                                  Output Voltage - Output 112VDC
                                                                                                  Output Current - Output 11.25A
                                                                                                  Output ConnectorBarrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 11mm
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
                                                                                                  15W
                                                                                                  1.25A
                                                                                                  12VDC
                                                                                                  Barrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 11mm
                                                                                                  90V AC to 264V AC