                                                                                                  PSU, DESKTOP, 24V, 0.92A
                                                                                                  Output Power Max25W
                                                                                                  Output Voltage - Output 124VDC
                                                                                                  Output Current - Output 11.04A
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
                                                                                                  25W
                                                                                                  1.04A
                                                                                                  24VDC
                                                                                                  90V AC to 264V AC