                                                                                                  PSU, DESKTOP, 5V, +/-12V
                                                                                                  Output Power Max42W
                                                                                                  Output Voltage - Output 15VDC
                                                                                                  Output Current - Output 15A
                                                                                                  Output Voltage - Output 212VDC
                                                                                                  Output Current - Output 22A
                                                                                                  Output Connector5 Way DIN
                                                                                                  Output Current - Output 3800mA
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
                                                                                                  42W
                                                                                                  5A
                                                                                                  2A
                                                                                                  5VDC
                                                                                                  12VDC
                                                                                                  5 Way DIN
                                                                                                  800mA
                                                                                                  90V AC to 264V AC