                                                                                                  PSU, DESKTOP, 48V, 1.26A
                                                                                                  Output Power Max63W
                                                                                                  Output Voltage - Output 148VDC
                                                                                                  Output Current - Output 11.26A
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 264V AC
                                                                                                  63W
                                                                                                  1.26A
                                                                                                  48VDC
                                                                                                  90V AC to 264V AC