                                                                                                  SOLID STATE CONTACTOR, 20A, 48-600VAC
                                                                                                  Load Current20A
                                                                                                  Operating Voltage Max600VAC
                                                                                                  Control Voltage Max32VDC
                                                                                                  Operating Voltage Min48VAC
                                                                                                  Control Voltage Min4VDC
                                                                                                  20A
                                                                                                  32VDC
                                                                                                  4VDC
                                                                                                  600VAC
                                                                                                  48VAC