                                                                                                  Solid State Contactor, 5 A, 530 V, 30 VDC, Zero Crossing, DIN Rail, Panel, Screw
                                                                                                  Load Current5A
                                                                                                  Operating Voltage Max530V
                                                                                                  Control Voltage Max30VDC
                                                                                                  Operating Voltage Min48V
                                                                                                  Control Voltage Min18VDC
                                                                                                  5A
                                                                                                  30VDC
                                                                                                  48V
                                                                                                  530V
                                                                                                  18VDC