                                                                                                  Solid State Relay, 90° Bent, 20 A, 100 VDC, Panel Mount, Quick Connect
                                                                                                  Load Current20A
                                                                                                  Operating Voltage Max100VDC
                                                                                                  Operating Voltage Min3VDC
                                                                                                  Control Voltage Min4VDC
                                                                                                  Control Voltage Max8VDC
                                                                                                  100VDC
                                                                                                  3VDC
                                                                                                  8VDC
                                                                                                  20A
                                                                                                  4VDC