                                                                                                  LCD, TFT, 3.5" QVGA LED
                                                                                                  Logic Voltage3.3V
                                                                                                  Module Size76.9mm x 63.9mm
                                                                                                  Display Pinout67 Way FFC
                                                                                                  3.3V
                                                                                                  76.9mm x 63.9mm
                                                                                                  67 Way FFC