                                                                                                  LCD DISPLAY, TFT, 4.3"
                                                                                                  Display Size4.3"
                                                                                                  Logic Voltage3.3V
                                                                                                  Module Size105.5mm x 67.2mm
                                                                                                  Display Pinout40 Way FFC
                                                                                                  4.3"
                                                                                                  40 Way FFC
                                                                                                  3.3V
                                                                                                  105.5mm x 67.2mm