                                                                                                  TFT LCD, 5.7 ", 640 x 480, VGA, Landscape, RGB, 3.3V
                                                                                                  Display Size5.7"
                                                                                                  Logic Voltage3.3V
                                                                                                  Module Size144mm x 104.6mm
                                                                                                  Display Pinout33 Way FFC
                                                                                                  5.7"
                                                                                                  33 Way FFC
                                                                                                  3.3V
                                                                                                  144mm x 104.6mm