                                                                                                  TFT LCD, 8.4 ", 640 x 480, VGA, Landscape, RGB, 3.3V
                                                                                                  Display Size8.4"
                                                                                                  Logic Voltage3.3V
                                                                                                  Module Size199.5mm x 149.5mm
                                                                                                  Display Pinout33 Way FFC
                                                                                                  8.4"
                                                                                                  33 Way FFC
                                                                                                  3.3V
                                                                                                  199.5mm x 149.5mm