製造商產品編號TBLT5MM50CM240W
訂購代碼4813891
Product RangeStartech TBLT5MM
其他名稱GTIN UPC EAN: 0065030920360
您的零件号
4 有存貨
需要更多?
4 件可于 3-4 個工作日後配送(英國 件庫存)
| 數量 | 價格 |
|---|---|
價格Each
最少: 1
多項: 1
品項附註
僅針對此訂單新增至訂單確認、發票和出貨備註。
產品訊息
製造商STARTECH
訂購代碼4813891
Product RangeStartech TBLT5MM
技術資料表
Connector to ConnectorType C Plug to Type C Plug
Cable Length - Metric0.5m
Cable Length - Imperial1.64ft
USB StandardUSB 4.0
Jacket ColourBlack
Electronic Marking-
SVHCNo SVHC (25-Jun-2025)
產品總覽
- Supports bi-directional transfer bandwidth up to 80Gb/s
- DP Alt Mode 2.1 supports resolutions up to 8K @60Hz or 4K @240Hz with DSC, HDR & 10-bit colour
- Supports 240W Power Delivery EPR, ideal for charging demanding laptops