                                                                                                  Secure Authentication IC, UFQFPN-EP-32, TPM, I2C, SPI, 1.8 to 3.3V, -40 °C to 105 °C
                                                                                                  Supply Voltage Min1.8V
                                                                                                  Supply Voltage Max3.3V
                                                                                                  No. of Pins32Pins
                                                                                                  3.3V
                                                                                                  32Pins
                                                                                                  1.8V