                                                                                                  ADAPTOR, MULTI PLUG, 18W, 24V
                                                                                                  Output Power Max18W
                                                                                                  Output Voltage - Output 124VDC
                                                                                                  Output Current - Output 1750mA
                                                                                                  Output ConnectorBarrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 12mm
                                                                                                  Input Voltage VAC90V AC to 255V AC
                                                                                                  18W
                                                                                                  750mA
                                                                                                  24VDC
                                                                                                  Barrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 12mm
                                                                                                  90V AC to 255V AC