                                                                                                  Ceramic Disc Capacitor, 2200 pF, 1 kV, -20%, +80%, E, 5 mm, Radial Leaded
                                                                                                  Capacitance2200pF
                                                                                                  Voltage(DC)1kV
                                                                                                  Lead Spacing5mm
                                                                                                  2200pF
                                                                                                  5mm
                                                                                                  1kV