                                                                                                  RF CABLE, PL11C PATCH PLUG-BNC PLUG, 36"
                                                                                                  Cable Length - Imperial36"
                                                                                                  Cable Length - Metric914mm
                                                                                                  Impedance75ohm
                                                                                                  914mm
                                                                                                  75ohm
                                                                                                  36"