                                                                                                  Current Sensing Transformer, 5 A, 20Hz to 20kHz, 100 ohm
                                                                                                  Primary Current5A
                                                                                                  Frequency Range20Hz to 20kHz
                                                                                                  DC Resistance Secondary100ohm
                                                                                                  5A
                                                                                                  20Hz to 20kHz
                                                                                                  100ohm