                                                                                                  COMPRESSION LOAD CELL, 10000LB, 10VDC
                                                                                                  Excitation Voltage Min10VDC
                                                                                                  Excitation Voltage Max15VDC
                                                                                                  Sensor Output Type2mV/V
                                                                                                  10VDC
                                                                                                  2mV/V
                                                                                                  15VDC