                                                                                                  Solid State Contactor, 7.6 A, 530 V, 265 VAC, Zero Crossing, DIN Rail, Panel, Screw
                                                                                                  Load Current7.6A
                                                                                                  Operating Voltage Max530V
                                                                                                  Control Voltage Max265VAC
                                                                                                  Operating Voltage Min48V
                                                                                                  Control Voltage Min208VAC
                                                                                                  7.6A
                                                                                                  265VAC
                                                                                                  48V
                                                                                                  530V
                                                                                                  208VAC